Sdružení pro oceňování kvality

Aktivity pro podporu rozvoje organizací a firem působících v České republice

Úvodní stránka  /  Národní cena kvality ČR  /  Výsledky minulých ročníků - síň slávy
Výsledky minulých ročníků - síň slávy PDF 

narodni_cena_kvality_cr

Přehled oceněných firem v programu Národní ceny kvality ČR za období 1995 – 2014

2015

Národní cena kvality ČR
Program Excelence - podnikatelský sektor - "Excelentní organizace"
AHOLD Czech Republic, a.s. – vítěz logo-albert
Kermi s.r.o. logo-kermi
Program Excelence - veřejný sektor - "Excelentní organizace"
Zemědělská fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích – vítěz logo-zf-jcu
Program CAF - "Perspektivní organizace"
Městská část Praha 18, Úřad městské části Praha 18 – vítěz logo-praha18
Program Excelence - veřejný sektor - "Perspektivní organizace"
Královehradecký kraj, Krajský úřad Královehradeckého kraje logo-kraj-kh
Program START EUROPE - Ocenění za úspěšnou realizaci projektů - "Perspektivní organizace"
Městská část Praha 13, Úřad Městské části Praha 13 logo-praha_13
Program START Plus - "Úspěšná organizace"
Palivový kombinát Ústí, státní podnik logo-palivovy-usti
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s. logo-pbs
TESCOMA s.r.o. logo-tescoma
Veyance Technologies Czech s.r.o. logo-veyance
Program START Plus - "Perspektivní organizace"
Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov, příspěvková organizace logo-cpos-touskov

2014

Národní cena kvality ČR
Program excelence - "Excelentní firma"
Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o. – vítěz v kategorii průmysl logo-HMMC
AHOLD Czech Republic, a.s. – vítěz v kategorii obchod logo-albert
Program excelence - "Excelentní organizace"
Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, EDUSO – vítěz logo-eduso
Liberecký kraj, Krajský úřad Libereckého kraje logo-liberecky kraj
Program CAF - "Excelentní organizace"
Městská část Praha 13, Úřad městské části Praha 13 – vítěz logo-praha 13
Gymnázium, Neumannova 2, Žďár nad Sázavou – oceněný finalista logo-gym neumannova
Model Excelence - "Perspektivní organizace"
Dům seniorů Kdyně logo-dum senioru Kdyne
Program START Plus - "Úspěšná firma a organizace"
Česká centra - Český dům Moskva
DP WORK, s.r.o. logo-dp work
Iveco Czech Republic, a.s.
Vodní zdroje, a.s. logo-vodni zdroje
Program START Plus - "Perspektivní firma"
Schaumannův Dvůr s.r.o. logo-sd-resort

2013

Vítězové NCK ČR (Award winner)
Program excelence - "Excelentní firma – vítěz"
Donghee Czech s.r.o. logo-donghee
Program excelence - "Excelentní organizace – vítěz"
Město Hranice, Městský úřad Hranice logo-hranice
Program excelence - "Excelentní organizace"
Městská část Praha 3, Úřad městské části Praha 3 logo-praha3
Útvar odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování logo-uokfk
Program CAF - "Excelentní organizace - vítězové"
Statutární město Chomutov, Magistrát města Chomutov logo-chomutov
Statutární město Prostějov, Magistrát města Prostějov logo-prostejov
Program START PLUS - "Úspěšná organizace"
Královehradecký kraj, Krajský úřad královehradeckého kraje logo-khk
Liberecký kraj, Krajský úřad Libereckého kraje logo-lk
Městská část Praha 6, Městský část Praha 6 logo-praha6
Program START PLUS - "Perspektivní organizace"
Vysoká škola podnikání, a.s. logo-vsp
TOP HOTELS GROUP a.s. logo-thg

2010

Vítězové Ceny (Award winner)
ARAMARK s.r.o., Praha ARAMARK_logo
Krajské ředitelství Policie Jihočeského kraje, České Budějovice
Krajské ředitelství Policie Ústeckého kraje, Ústí nad Labem
Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní, Brno
PROGRAM START "Úspěšná organizace"
Karned Tools s.r.o.

2009

Vítězové Ceny (Award winner)
TECHO a.s., Praha Český statistický úřad, Praha
Krajský úřad Jihomoravského kraje, Brno
Ocenění finalisté (Price winner)
Statutární město Děčín – Magistrát města Děčín, Děčín
Krajský úřad kraje Vysočina, Jihlava

2008

Vítězové Ceny (Award winner)
HBPO Czech s.r.o., Mnichovo Hradiště
BENEŠ a LÁT slévárna a strojírna a.s., Průhonice
Městská část Praha 10 – Úřad městské části Praha 10, Praha 10
Město Hranice – Městský úřad Hranice, Hranice
Ocenění finalisté (Price winner)
KOVOKON Popovice s.r.o., Kunovice
JUDr. Bohuslav Švamberk, Prostějov
VŠB TÚ Ostrava - Fakulta hornicko-geologická, Ostravac
Statutární město Děčín – Magistrát města Děčín, Děčín
Město Jablunkov – Městský úřad Jablunkov, Jablunkov

2007

Vítězové Ceny (Award winner)
VŠB TÚ Ostrava – Fakulta strojní, Ostrava

2006

Vítězové Ceny (Award winner)
IFE – CR, a.s., Modřice
Česká obchodní inspekce, Prahaa

2005

Vítězové Ceny (Award winner)
TNT Express Worldwide spol.s r.o., Chrášťany
Ocenění finalisté (Price winner)
IFE – CR, a.s., Modřice
MERO ČR, a.s., Kralupy nad Vltavou

2004

Vítězové Ceny (Award winner)
EUROTEL Praha, spol. s r.o., Praha
T- Mobile Czech Republic, a.s., Praha
Ocenění finalisté (Price winner)
IFE – CR, a.s., Modřice
MERO ČR, a.s., Kralupy nad Vltavou

2003

Vítězové Ceny (Award winner)
ŽS Brno, a.s., závod Energetické a ekologické stavitelství, Brno
Barum Continental, spol. s r.o., Divize výroby forem, Otrokovice
Hewlett - Packard, s.r.o., Praha
Continental Teves Czech Republic, s.r.o., Jičín
Ocenění finalisté (Price winner)
MERO ČR, a.s., Kralupy nad Vltavou
SYNER s.r.o., Liberec

2002

Vítězové Ceny (Award winner)
Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o., Hořovice
Ocenění finalisté (Price winner)
Firesta A-Fišer, rekonstrukce, stavby, a.s., Brno

2001

Vítězové Ceny (Award winner)
STAVMONT, spol. s r.o., Kroměříže
TESLA SEZAM, a.s., Rožnov pod Radhoštěmo
Ocenění finalisté (Price winner)
FotoStar Südcolor spol s r.o., Teplice
VCES Vodohospodářské stavby, a.s., Hradec Králové
MEGA TRUCKING BOHEMIA spol.s r.o., Ústí nad Labem

2000

Vítězové Ceny (Award winner)
Bonatrans a.s., Bohumín
Ocenění finalisté (Price winner)
MICRO PRECISION COMPONENTS, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
ODS-Dopravní stavby Ostrava, a.s., Ostrava
Stavby mostů Praha, a.s., Praha
IPS, a.s., Odštěpný závod 03, Praha

1999

Vítězové Ceny (Award winner)
VSB, a.s., Praha

1998

Vítězové Ceny (Award winner)
Hewlett - Packard s.r.o., Praha
Ocenění finalisté (Price winner)
ARCON - Pavel Šourek, Jablonec nad Nisou

1997

Vítězové Ceny (Award winner)
GLAVUNION a. s. Teplice, závod Mirrors Kryry
MESSER TECHNOGAS spol. s r. o. Praha
VÍTKOVICE - PRODECO, a. s. Teplice
Ocenění finalisté (Price winner)
VESUVIUS Česká republika a.s. Třinec
GiTy a.s. Brno

1996

Vítězové Ceny (Award winner)
ARCON - Pavel Šourek, Jablonec nad Nisou
UNIS spol. s r. o., Brno
KABELOVNA DĚČÍN - Podmokly a.s., Děčín
TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s., Třinec logotzfinalni
Ocenění finalisté (Price winner)
DIATRYMA s.r.o., Praha
VÍTKOVICE - PRODECO spol. s r. o., Teplice
PSP POHONY a.s. Přerov

1995

Vítězové Ceny (Award winner)
IBM Česká republika spol. s r.o., Praha
MANN FILTR JIPAP s.r.o., Přibyslavice
ČKD BLANSKO a. s., Blansko
Ocenění finalisté (Price winner)
SIEMENS Telekomunikace, s.r.o., Praha
SETUZA, a.s., Ústí nad Labem

 

Zainteresované strany:

logo-csjlogo-npk

Zasílání informací na email
Zadejte svůj email:

Víte že

Vláda ČR přijala usnesení k naplňování Národní politiky kvality

usneseni-2016-06-15

 

Záštitu nad 16. ročníkem programu Listopad - Měsíc kvality v České republice 2016 převzali:

2016-zastita 1 maly

2016-zastita 2 maly

2016-zastita 3 maly

2016-zastita 4 maly

2016-zastita 5 maly